DreamSymphony

Forum Klanu DreamSymphony

Ogłoszenie

Wszelkie informacje o klanie są udzielane na forum. Stwierdzenie "ja nie wiedzialem/lam bo nie czytam forum" nie będą brane pod uwage.

#1 2009-09-18 22:47:56

Maeth

Killer

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 14
Punktów :   

Zasady składania podania

Co musi sie znaleźć:

- Wiek
- Klasa, lvl postaci
- Doswiadczenie z L2
- Poprzednie klany na Angakaran, jesli takowe byly, jesli nie, to podanie bylego serwera, na krórym sie grało
- Cos o sobie
- Dlaczego chcesz dolaczyc akurat do Dream Symphony
- Czego od klanu oczekujesz
- Co mozesz wnieść do klanu

Bardziej pod uwage bedzie brana tresc podania, niz lvl i sprzet postaci. Czyli, podanie napisane w ladnym stylu, bez razacych bledow ortograficznych i skladniowych.

Podania typu "Czesc, mam na imie xxx, lvl 45, chce dolaczyc bo jestescie najlepszym klanem" nie beda brane pod uwage.

Ostatnio edytowany przez Maeth (2009-09-18 22:50:16)

Offline

 

#2 2010-05-26 20:39:49

gaft

Gość

Re: Zasady składania podania

szalom,

wybaczcie, ze w ten sposob pisze. chcialem tylko powiedziec, ze nie bylo mnie prawie 2 tygodnie z powodu braku kompa. teraz od dwoch dni probuje zainstalowac SL2, ale ciagle zatrzymuje mi sie w jakims momencie i komp sie zawiesza. Generalnie nie wyrzucajcie mnie z klanu, jesli jeszcze jestem. Do obaczyska. Grazie!

 

#3 2010-06-06 10:25:28

gaft

Gość

Re: Zasady składania podania

napisac mi tu kierwa co dzieje sie z serverem?  dlugo ma byc ten down? dzianks

 

#4 2010-06-06 11:14:08

Alkain

Killer

2914091
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 42
Punktów :   

Re: Zasady składania podania

Możliwe że wreście Deedlit wziął sie za update który planował od 2 tygodni, zresztą nawet jesli serw padł to max kilka godzin i znowu zacznie chodzic więc no stress ;D

Offline

 

#5 2012-05-08 18:24:21

XXXXX

Gość

Re: Zasady składania podania

Alkain napisał:

Możliwe że wreście Deedlit wziął sie za update który planował od 2 tygodni, zresztą nawet jesli serw padł to max kilka godzin i znowu zacznie chodzic więc no stress ;D

Chuj ci w pyte skurwysynku xD

 

#6 2012-06-28 07:32:54

Marquise

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zasady składania podania

źle sformuawana wypowiedź - chuj to inaczej pyta w gwarze śląskiej więc powinno być raczej w " żyć " ( też po ślązacku). Zwrot " w pytę" w zależności od kontekstu może mieć pozytywne lub peioratywne zabarwienie. W tym przypadku widać niski poziom inteligencji wypowiadającego się, bo nie wiadomo czy to dobrze, czy źle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora